Vyberte stranu

Nami ponúkané aplikácie:

  • šetria drahocenný čas mzdárkam a účtovníčkam
  • nahrádzajú manuálne a zdĺhavé práce za ľahko zvládnuteľné úkony
  • vytvárajú vnútornú spokojnosť z dobre vykonanej práce
spokojná mzdárka

Spoznajte našu technológiu

Naše produkty sú inteligentné pracovné zošity Excelu obsahujúce dynamické tabuľky. Dynamické tabuľky sú nástrojom pre zrozumiteľné zobrazenie informácií založených na údajoch z databázy Vemy. Umožňujú interaktívne filtrovanie dát podľa rôznych kritérií.

Vema_V4
Info_change
Excel_logo

O aktuálnosti údajov v našich Excelových aplikáciach sa stará funkcia Aktualizácia z Vemy. Táto funkcia nemá nič spoločného s dôverne známym exportom do Excelu, kedy len odosielate dáta z obrazovky do Excelu.

Naša aktualizácia dát beží ako programový kód, ktorý vstúpi do databázy Vemy. Vyhľadá si všetky potrebné údaje a prekopíruje ich do Excelu. V ďalšom kroku na základe týchto nových dát sa prepočítajú všetky dynamické tabuľky. Táto funkcionalita je dostupná ako rozšírenie štandardnej ponuky Excelu o ďalšiu položku.

Aj takto to môže vyzerať  »»»

príklad na aplikáciu
Aj takto to môže vyzerať  »»»
S08 aplikácia

Vaša úloha v Exceli je len jedno kliknutie. Pozrite si video ako jednoducho vytiahnete z Vemy dáta, ktoré potrebujete.

Aktualizácia z Vemy

Aby ste si ešte ľahšie vedeli predstaviť prácu s našimi aplikáciami, pozrite si všeobecne platné video návody pre užívateľov »»

Hľadáme riešenie

Ak potrebujete aplikáciu, ktorá by Vám uľahčila prácu, dajte nám vedieť. Tím našich odborníkov sa popasuje s každou zadanou úlohou.

Vaše požiadavky radi privítame na: pomoc@datawex.sk